+90-212-251 44 21 info@turyol.com

Yolcu Taşımacılığı

Yolcu Taşımacılığı

office

İstanbul Limanı içerisinde Kadıköy/Haydarpaşa-Eminönü/Karaköy ve Üsküdar-Eminönü/Karaköy hatlarında tarifeli olarak ,günlük ortalama 470 sefer ve 50.000 kişi ile deniz yolu ile toplu yolcu taşımacılığı yapmaktayız.

Marmara Denizi’nde sahili bulunan ve İstanbul’a yakın olması nedeniyle avantajlı birer tatil beldesi olan Yalova ilimize bağlı Çınarcık, Kocadere, Esenköy ve Armutlu ilçelerine, yaz sezonunda daha yoğun olmak ve gerektiğinde ek seferler koymak kaydıyla yaz-kış tarifeli seferler düzenlenmekteyiz.

İzmir Limanı içerisinde 2000 yılında İzmir Büyük Şehir Belediyesi ile yapılan entegrasyon çalışmasıyla, Bostanlı-Karşıyaka-Bayraklı-Alsancak-Pasaport-Konak-Göztepe ve Üçkuyular iskeleleri arasında tarifeli yolcu taşımacılığı yaparak İzmir halkının sevgisini kazanmanın yanısıra yolcu gemileri ile İzmir Limanına gelen turist gruplarına İzmir’i denizden tanıtan turlar yaptırarak ülkemiz turizmine ve ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Foça – Mordoğan – Karaburun arasında 2007 yılından itibaren yaz dönemlerinde karşılıklı ve tarifeli olarak yaptığımız gemi seferlerimiz ile bu beldelerde oturan halkımıza ve turistlere yeni yerler ve ulaşım imkanı sunmaktayız.